Wszystko o NuBra

Innowator samonośnych biustonoszy – samoprzylepnych, bez ramiączek, bez zapięć na plecach, któremu ufają kobiety.

NuBra jest całkowicie nowym sposobem na swobodę w modzie, dla kobiet, które preferują „całkowitą wolność” od uczucia związania paskami tradycyjnych biustonoszy.

W przeciwieństwie do zwykłych biustonoszy nie ma zapięcia na plecach ani ramiączek – dzięki temu nie ma już uciskania, uwierania lub uwypukleń, wszystkiego co niekomfortowe w bieliźnie. NuBra wyróżnia to, że zapewnia całodzienny komfort i swobodę, ale także możliwość noszenia każdego stroju. Nasz produkt jest niezbędnikiem w szafie dzisiejszej kobiety.

 
JAK NOSIĆ

Miski NuBra są zaprojektowane tak, aby były nieco mniejsze od standardowych biustonoszy, aby dopasowywały się do Twoich zaokrągleń i nie zakrywały całej Twojej piersi. Wybierając NuBra, po prostu wybierz swój regularny rozmiar miseczki.

NuBra musi być zakładany pod kątem, aby odpowiednio unieść i podtrzymywać biust po zamknięciu przedniego zapięcia.

NuBra nie jest zaprojektowany do pokrycia całej piersi, produkt byłby zbyt ciężki do noszenia. Ma on głównie na celu pokrycie obszaru sutków i uniesienie obu piersi. W przypadku kobiet z mniej jędrnym biustem, NuBra powinnien być noszony wyżej niż naturalna pozycja piersi dla uzyskania lepszego wyglądu.

 

OTWARTY: Nałóż miseczki na każdą pierś pionowo, zapięciem skierowanym w dół w kierunku pępka.

ZAMKNIĘTY: Połącz miseczki na środku. WSKAZÓWKA: Chcesz uzyskać większy push-up? Umieść miseczki w dalszej odległości od siebie, aby uzyskać dekolt push-up.

 

 

 

 

 

 

 

JAK MYĆ

Należy umyć po każdym użyciu – mydłem (nie nawilżającym, np. szarym) i ciepłą wodą. Nie prać w pralce!

Podobnie jak zwykły biustonosz, im bardziej o niego dbasz, tym dłużej będzie Ci służył. Polecamy mycie NuBra przy użyciu tylko łagodnego mydła (nie zawierającego substancji nawilżających) i ciepłej wody, po każdym użyciu, aby usunąć nagromadzone osady na powierzchni kleju.

W celu uzyskania najlepszej przyczepności, biust również należy umyć łagodnym mydłem i wodą oraz wysuszyć przed użyciem NuBra. Wszystko co znajdzie się między klejem, a skórą (w tym naturalne tłuszcze skóry lub balsamy, perfumy, itp.) zmniejszy działanie kleju. Odnosi się to również do mydła. Nie używaj mydła z płynami lub środkami nawilżającymi.

Po każdym użyciu NuBra należy umyć ciepłą wodą z mydłem (w ten sam sposób jak myjąc ręce), w przeciwnym razie powierzchnia kleju będzie zanieczyszczona i może stopniowo tracić przyczepność. Nie należy energicznie pocierać kleju. Można go delikatnie umyć.

Postępuj zgodnie z instrukcją łatwego prania po każdym użyciu:

• Trzymaj jedną miseczkę w dłoni

• Zwilż lepką powierzchnię ciepłą wodą i dodaj łagodnego, NIE NAWILŻAJĄCEGO mydła w płynie lub szarego mydła

• Delikatnie oczyść opuszkami palców okrężnym ruchem. NIE UŻYWAJ paznokci – mogą rozerwać klej

• Użyj ciepłej wody, aby dokładnie zmyć mydło

• Przed umieszczeniem miseczek w przezroczystym etui, dołączonym do oryginalnego opakowania, delikatnie wstrząśnij nadmiar wody i zostaw do wyschnięcia w obszarze wolnym od uszkodzeń kurzu i pyłów

• NIE UŻYWAJ RĘCZNIKA  ani suszarki do osuszenia biustonosza!

Przechowuj NuBra z dala od światła słonecznego, aby służył Ci dłużej


Znajdź swój rozmiar

Sprawdź naszą tabelę rozmiarów, by już dziś wybrać Twój idealny biustonosz!

Zobacz więcej
S k o r z y s t a j z D a r m o w e j d o s t a w y