Twój wymarzony ślub
tylko z Nubra

Idealny na ślub

Ślub, wesele aż do białego rana i koniecznie w podróży poślubnej!

Ponad 15 lat temu zaprojektowaliśmy i opatentowaliśmy pierwszy NuBra – co czyni go oryginalnym, godnym zaufania biustonoszem ślubnym do każdego rodzaju sukni – zapewniając wsparcie, wygodę i uwydatnienie dekoltu.

Pozwól sobie na wyjątkowy komfort. Tylko NuBra zapewnia niezawodność, która będzie z Tobą w tej niezapomnianej chwili, podczas wesela, gdzie przetańczysz całą noc, a Ty przeżyjesz ten czas z pewnością, że nie będziesz miała żadnych wad garderoby.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą NuBra w podróż poślubną. Będziesz miała swobodę w noszeniu sukienek i topów bez ramiączek, z odkrytymi ramionami i plecami, bez rezygnacji z uniesienia i wsparcia biustu.

Co więcej, możesz nawet wypróbować leżenie przy basenie w NuBra, aby uzyskać jednolitą opaleniznę ‚bez ramiączek’ i pasków na plecach.

Zdobądź swój idealny

Na ślub polecamy biustonosz biały z kobiecą koronką lub nasz bestseller w kolorze beżowym.

Zobacz więcej

Ufają nam Panny Młode i Druhny od 2002 roku.

Wybór sukni ślubnej jest priorytetem, ale wiemy jak ważna jest bielizna, poczucie pewności siebie i komfort w tak ważnym dniu. Spełniamy Wasze marzenia! W naszym niezawodnym biustonoszu przetańczysz całą noc, możesz mu zaufać bezgranicznie. Nie musisz też rezygnować z żadnego fasonu sukni, nasz samonośny biustonosz ułatwi Ci tą decyzję – pięknie wyeksponuje biust, ramiona i odkryte plecy.

 

 

 

 


Znajdź swój rozmiar

Sprawdź naszą tabelę rozmiarów, by już dziś wybrać Twój idealny biustonosz!

Zobacz więcej
S k o r z y s t a j z D a r m o w e j d o s t a w y